Jeśli  za oknami na stałe zagości ładna pogoda i wysoka temperatura, możecie być pewni, że wszystkie możliwie przystosowane zbiorniki, jeziora i kamieniołomy będą oblegane przez spragnionych wakacyjnej zabawy ludzi. Nad wodą można nie tylko opalać się i grillować, dobra zabawa zaczyna się w wodzie.

tumblr_inline_nypunfMp1C1tgftcx_sklep_nurkowy_aquamatic_freediving_wroclaw

Aby poznać prawdziwy urok akwenu najlepiej jeśli w nim zanurkujesz. Nurkowanie z akwalungiem wymaga dużego nakładu finansowego i sprzętowego, dobrą alternatywą jest za to snurkowanie i freediving. Sport ten w Polsce dopiero zaczęto zauważać, u nas bardziej łączy się z łowiedztwem podwodnym. Nurkowanie swobodne to sport, który uprawia się w krajach, gdzie są ku temu najlepsze warunki czyli – ciepłe przejrzyste wody pełne życia. Polska również jest w stanie zapewnić wiele atrakcji, aby je zobaczyć potrzebna będzie po prostu grubsza pianka.

Freediving jest stosunkowo łatwo opanować, należy jednak zdobyć podstawową wiedzę, która pozwoli Ci nie zrobić sobie krzywdy. Aby zacząć swoją prawdziwą przygodę z nurkowaniem swobodnym pomyśl o kursie freedivingu i snurkelingu. Zobacz, gdzie możesz zrobić kurs nurkowania swobodnego we Wrocławiu.