Nurkowanie to sport, który łączy ze sobą wiele aspektów. Nurkowanie to nie tylko wysiłek fizyczny, ale również pasja, przygoda i prawdziwe hobby, które wpływa na całe życie. Nurkowanie może łączyć ze sobą wiele różnych pasji takich jak pływanie, botanika, fotografia i zwykłą ciekawość świata i chęć podróżowania.Nauka nurkowania to wieloetapowy proces, który łączy ze sobą zebraną wiedzę praktyczną i teoretyczną.

Prezent-Poznaj-nurkowanie-kurs_nurkowania_padi_owd_nurkowanie

Jeśli ktokolwiek z Twoich znajomych i rodziny podzielają te pasje – nurkowanie jest dla nich sportem idealnym, w który warto ich zaangażować. Prezentem pod choinkę czy na urodziny nie musi być jedynie przedmiotem o różnej wartości, może to być też przygoda, adrenalina, całkowicie zupełnie nowym przeżyciem. Prezent nie musi być nudny, a podczas kursu nurkowania nie można się nudzić.

Podstawowy kurs nurkowania dzieli się na etap nauczania wiedzy technicznej i teoretycznej. Zajęcia na basenie to wstęp do obsługi sprzętu do nurkowania. Zajęcia trwają tradycyjnie – godzinę i może ich być więcej lub mnie w zależności od instruktora. W międzyczasie zajęcia teoretyczne no i na sam koniec nurkowanie w wodach otwartych. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twojemu przyjacielowi, krewnemu, czy partnerowi spodoba się pomysł nauki nurkowania zakończony certyfikatem, możesz zawsze wykupić usługę, która nazywa się – poznaj nurkowanie.

Jest to jednorazowe spotkanie na basenie, podczas którego kursant może zobaczyć jak to jest nurkować ze sprzętem do oddychania pod wodą. Jeśli zajęcia przekonają go do nurkowania, oznacza to, że jest gotowy do kursu.