Nurkowanie jest zaliczane do sportów ekstremalnych, a samo podjęcie się tego sportu jest łatwiejsze niż myślisz. Wbrew wszelkim obawom osób początkujących nie musisz posiadać nadprzyrodzonych zdolności, aby wejść pod wodę. Wystarczy, że jesteś w stanie utrzymywać się na wodzie.

kursy_nurkowania_padi_owd_nurkowanie_aqumamatic_centrum_nurkowe

Zanim zdecydujesz się na podwodną przygodę wybierz odpowiednią szkołę, jeśli chcesz nurkować rekreacyjnie i w najbardziej przystępny sposób pochłaniać wiedzę – oferta szkoleniowa PADI jest najbardziej przejrzysta i jasna. Filozofia organizacji, to : „Zacznij nurkować już dzisiaj” nurkować może każdy, tak samo jak dla nikogo nie są zakazane górskie wycieczki. Nurkowanie powinno stać się naturalnym sposobem rekreacji i wypoczynku, jak jeżdżenie na rowerze. Dzięki takiemu podejściu kursant może łatwo zacząć kurs nurkowania, PADI daje mu jednak również bardzo przejrzystą ścieżkę rozwoju.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany wiedz, że najważniejszym elementem w szkoleniach PADI jest bezpieczeństwo. PADI zajmuje się szkoleniami nurkowymi kompleksowo, a program nauki powie Ci jak planować nurkowanie i korzystać ze sprzętu nurkowego, aby zapobiec jakimkolwiek zagrożeniom. Każdy kolejny kurs otworzy przed Tobą kolejne etapy szkoleń, które będą odkrywać przed Tobą kolejne tajniki nurkowania!