Poszerzenie umiejętności nurkowych to każdy kolejny kurs. Aby stać się profesjonalistą i zdobywać coraz to wyższe kwalifikacje nurka, trzeba wciąż nurkować, zdobywać przede wszystkim doświadczenie i wiedzę.

5

Z każdym kolejnym kursem nurkowania stajesz się mądrzejszy i zdolniejszy. Wykonywanie i ciągłe powtarzanie pewnych czynności związanych z przygotowaniem się do nurkowania sprawia, że staniesz się jeszcze lepszym nurkiem i będziesz w stanie idealnie zaplanować swoje zejście pod wodę. Powtarzanie i ciągłe nurkowanie wiąże się z dopracowaniem swojej techniki nurkowej do perfekcji, bo to co dzieje się na powierzchni i przygotowanie do zejścia pod wodę, również składa się na Twoją technikę nurkową. Co zrobić, aby być coraz lepszym i bardziej profesjonalnym nurkiem? Po kursie podstawowym nie spoczywaj na laurach i zrób koniecznie kolejny poziom! Kurs nurkowania AOWD, to najlepszy sposób na to aby stać się nurkiem swoich marzeń.

Kurs AOWD, to poszerzenie Twoich umiejętności i doskonalenie wszystkich dotychczasowych technik. Jeśli zaczniesz kurs nurkowy AOWD, nie tylko staniesz się nurkiem o wyższym stopniu, ale również będziesz miał możliwość doskonalenia pięciu z wybranych prawie dwudziestu różnych nurkowań. Możesz wybrać to w czym chcesz być najlepszy, szkolić się z nurkowania głębokiego, jaskiniowego, czy wielopoziomowego. Wybierz gdzie będziesz chciał nurkować i stań się mistrzem w wybranej dziedzinie.