Patent nurka można zdobyć tylko w jeden sposób i jest nim wykonanie kursu nurkowego w Polsce lub za granicą. Kursy nurkowania można wykonać w różnych systemach szkoleniowych, na rynku o uwagę kursantów walczy między innymi: PADI, CMAS, czy SSI.

Nurkowanie z PADI to najbezpieczniejszy i najpewniejszy sposób na to, aby wyszkolić się na nurka, który nie tylko będzie chował swój patent w kieszeni, ale również będzie w stanie obsługiwać w pełni sprzęt nurkowy. Gruntowne przeszkolenie od samego początku to gwarancja, że pod wodą nic nam nie umknie. Pierwsze lekcje zapoznawania się ze sprzętem są bardzo ważne. Od nich zależy czy w przyszłości będziemy potrafili w pełni samodzielnie zmagać się pod wodą ze sprzętem i samym sobą.

kurs_nburkowy_wroccław_nauka_nurkowania_wroclaw

Nurkowanie i kurs nurkowy OWD z PADI ma również inne swoje zalety. Jest bardzo przejrzysty i nieskomplikowany. Wszystkie działy zostały stworzone tak, aby w jak najprostszy i najbardziej zrozumiały sposób przyswoić duży i profesjonalny zakres wiedzy. Nurkowanie z PADI to pewność i gwarancja, która sprawi, że Twoje nurkowanie będzie wykonywane w  odpowiedzialny sposób.