Nurkowanie na jesień? A komu by się chciało można pomyśleć, szaro deszczowo za oknem. Otóż nurkowie mają swoje szczególne i zawsze działające powiedzenie: „pod wodą nie pada!”. Każda pogoda jest dobra na nurkowanie pod warunkiem, że za oknem nie panuje burza z piorunami. jeśli chcesz zrobić dla siebie coś wyjątkowego, to rozwijaniu twoim wodnym pasjom mówimy stanowcze tak.

888x-resize_width-ljzdyn-j9mhwljvbj8vhw5frsuzgavyy
Jeśli jesteś już po zakończeniu kursu OWD, który jest podstawowym kursem dla każdego nurka, czas się rozwijać! Najlepszym następnym krokiem jest z pewnością umożliwienie i poszerzenie sobie perspektyw. Najlepszym sposobem na poszerzanie perspektyw nurka jest nauka obsługiwania sprzętu nurkowego. Jednym z najistotniejszych jest obsługa i umiejętność nurkowania w skafandrze suchym.

Szkolenia związane z suchymi skafandrami to specjalizacje PADI, które pokazują jak profesjonalnie podejść do tematu. Nurkowanie w suchym skafandrze umożliwia nurkowanie w każdym rodzaju wód. Dzięki innemu skafandrowi nie będzie już przeszkód termicznych, nurkowania są dłuższe i bardziej komfortowe!

Chcesz nauczyć się nurkować w suchym skafandrze? Zobacz!