Diving-at-Essque-Zalu-Zanzibar-2Praca zajmuje Ci większość czasu? W wakacje również pracujesz, a drobny urlop czeka Cię dopiero poza sezonem? Zafunduj sobie wakacje w swoim mieście! Czekają się podwodne emocje, sporo nowej wiedzy  i świetna zabawa! Wystarczy rozpocząć kurs nurowy OWD!

Wrocław oferuje wiele możliwościspędzania wolnego czasu – kurs nurkowy jest jednak wyjątkowym pomysłem! Regularna aktywność w wodzie relaksuje i usprawnia Twoje ciało, a liczne wykłady podczas kursu pozwolą na zapoznanie się z całkiem nowymi terminami i umiejętnościami! Podczas takiego kursu nauczysz się obsługiwać sprzęt nurkowy i dowiesz się jak zachowywać się i komunikować pod wodą!

Zajęcia na basenie to nie wszystko! Każdy kurs to również nurkowanie na wodach otwartych. Po zakończeniu obowiązkowych zajeć czeka Cię ekscytujące zejscie pod wodę w wybranym zbiorniku w Polsce, bądź za granicą. Wszystko zależy od Ciebie! Te wakacje mogą być wyjątkowe i ekscytujące. Nie marnuj czasu,to jest idealana propowycja na upalne lipcowe i sierpniowe dni! :)

Chcesz robić doskonałe zdjęcia pod wodą? Po podstawowym kursie nurkowym OWD możesz zrobić specjalizację cyfrowa fotografia podwodna, podczas której dowiesz się wszystkiego na temat tego jakiego sprzętu użuwać do podwodnej fotografii, jak dopasowywać ustawienia do warunków pod wodą, jak również dowiesz się jak kadrować i oswietlać interesujące obiekty.

Wszystko w zasięgu ręki we Wrocławiu!