Kursy poszerzające umiejętności nurka z zakresu nurkowania nocnego są bardzo ważne zwłaszcza w przypadku, gdy zamierzamy nurkować w wodach krajowych i kamieniołomach. Oznacza to bowiem nabycie umiejętności nurkowania w zupełnych ciemnościach jak również popisania się umiejętnościami nurkowania nawigacyjnego.

Tego typu nurkowania, to dużo adrenaliny i przygoda. Możliwość odkrywania wód, których obszary nigdy wcześnie nie zostały zbadane przez żadnego innego nurka. Wiele takich obiektów znajduje się bowiem w Polsce jak i u naszych sąsiadów.

Większe możliwości penetrując ciemności!

Niemcy i Czechy w szczególności w okolicach granic obfitują w liczne kamieniołomy i warte zwiedzenia zbiorniki. Większość z nich jest jednak obiektami o mniejszej powierzchno i bardzo dużej głębokości, więc nie wykluczone również, że nieuniknione będą umiejętności i doświadczenie w nurkowaniu technicznym.

Nurkowanie nocne to także możliwość napotkania stworzeń, które nie występują potocznie w dzień. Bardzo często z tego typu stworzeniami możemy się spotkać również podczas nurkowania jaskiniowego, zwłaszcza w bardzo ciemnych obszarach jaskiń .

Nurkowanie nocne poszerza umiejętności i pewność pod wodną , jest niezbędną wśród umiejętności nurkowych.

Nie czekaj! Zapisz się na kurs pod adresem:

http://aquamatic.pl/specjalizacje/nurkowanie-nocne