Nurkowanie to wielkie marzenie wielu osób. Jest to wspaniały sport, ale również pasja na lata. Jeśli zawsze chciałeś zacząć nurkować spróbuj najpierw alternatywy, czegoś, co pozwoli Ci sprawdzić jak nurkowanie wygląda naprawdę, i czy jest to sport dla Ciebie!

Świetnym sposobem na taką „próbę” jest program dla osób bez upoważnień PADI – Poznaj nurkowanie! To godzinne zajęcia z instruktorem, który wprowadza słuchacza w wiedzę na temat obsługi sprzętu do nurkowania, jak również odbywa znim pierwszą podwodną podróż. zajęcia takie mogą odbyć się w dowolnym miejscu: na basenie, w jeziorach w kraju i za granicą, jak również w dużych wodach morskich, np. w Chorwacji . Ważna jest głębokość wody, w przypadku basenu możemy czuć się bezpieczni, wody otwarte muszą zachowywać jednak szeroki pas płytszej wody 2-3 metry, aby kursant mógł pozostać bezpieczny.

Jeśli zawsze marzyłeś o takiej przygodzie – serdecznie polecamy Ci intro nurkowe – poznaj nurkowanie. Dzięki niemu zrobisz pierwszy krok ku swojej wielkiej podwodnej przygodzie!

67a0ab7c5222382437e5e296ca415737ed159dff_thumb