Nurkowanie to pasja, hobby, umiejętność i wiedza. Aby móc nurkować dobrze, trzeba to robić naprawdę często i z poświęceniem. Koszt nauki nurkowania i ceny sprzętu, to kwestie, z którymi musimy się liczyć, kiedy podejmujemy decyzję o kusie. Sama cena kursu nurkowania we Wrocławiu to koszt 1500 zł. Dla statystycznego Polaka jest to spora suma, aczkolwiek jak na tak duże miasto z tak dużym potencjałem cena ta jest idealnym wyważeniem pomiędzy Warszawą, a Krakowem.

AOWD_Padi_open_aquamatic

Twój pierwszy krok w kierunku nurkowania, nie musi być koniecznie kursem. Większość Centrów Nurkowych oferuje usługę taką jak – poznaj nurkowanie – jest to jednorazowa zabawa na basenie, wstęp do kursu nurkowego, który pozwoli ci stwierdzić, czy chcesz nurkować, czy nie. Podczas zajęć poznaj nurkowanie, zostanie ci udzielony wstęp teoretyczny jak i będziesz brać udział w zajęcia praktycznych z nurkowania. Zanurzysz się w pełnym sprzęcie pod wodę i poznasz prawdziwą radość płynącą z przebywania pod powierzchnią wody.

Kurs nurkowania to powielanie tej przyjemności, ćwiczenia na basenie to jedynie przedsmak przed wodami otwartymi. Podwodna przygoda, czeka na Ciebie we Wrocławiu! Kursy i szkolenia w sezonie letnim opłacają się szczególnie ze względu na dobrą pogodę i wysoką temperaturę wody. Po szkoleniu na basenie możecie od razu jechać na wybrany akwen w celu sprawdzenia swoich umiejętności.

Nurkowanie to sport, który należy uprawiać z pasją i z odpowiednim zaangażowaniem, jeśli Ty również jesteś gotowy na przygodę – zacznij nurkować już dziś we Wrocławiu!